Воблерок - магазин риболовецьких снастей

 

Колектив магазину VoblerOk- це рибалки, які присвятили своє життя улюбленій справі - риболовлі. Ми на професійному рівні володіємо всіма видами спортивної ловлі, за нашими плечима довгі роки практики і досвід, і ми готові поділитися ним з Вами.

Команда VoblerOk.

Ми спортсмени рибалки, які ловлять рибу на професійному рівні. Наша команда досягла не малих висот в 2016 році. Ми зайняли призові місця на найпрестижніших змаганнях серед рибалок України.
Nemiroff Fishing - 1 місце нашої команди воблерок
UFL - 2 місце нашої команди воблерок

Берегова ловля, ловля на спінінг з човна і зимова риболовля - це перші кроки нашої команди в професійному риболовецькому спорті, в якій ми займаємо призові мета на змаганнях. Ми допомагаємо розвивати рибальський спорт в Україні. Активно виступаємо в якості спонсорів змагань.

Кращі товари для риболовлі Вам!

В інтернет-магазині VoblerOk Ви можете купити рибальські котушки, вудлища, приманки, підгодовування, будь-яку оснастку, шнури, жилки, електроніку для риболовлі, аксесуари та екіпіровку від найвідоміших - світових виробників рибальських товарів.
Всі рибальські товари доступні в нашому живому магазині в Києві. У ньому працює без вихідних команда професіоналів. У нас ви завжди знайдете якісну консультацію, останню інформацію з рибних місць і зможете вживу ознайомитись з нашим асортиментом.

ООО "Торговый Дом "Дары моря"

Основним напрямком діяльності компанії є реалізація живої риби в асортименті. Також ТОВ "Торговий Дім" Дари моря "надає послуги з перевезення рибопосадкового матеріалу та товарної живої риби по всій Україні і за кордон.

SV Fishing Lures

Компанія є лідером у виробництві блешень на території СНД. Асортимент компанії налічує шість моделей колебалок в розмірах від ультралайта до лайта. Широка гамма кольорів (понад шістдесят варіантів кольорів) дозволять задовольнити смаки найвибагливішого спінінгіста-професіонала. Болісно виготовлені з урахуванням сучасних тенденцій і інноваційних технологій. Наші колебалки оснащуються якісними японськими гачками фірми Vanfook.

Клуб охотников и рыболовов Трофей

Інформаційний відео-портал для любителів полювання і риболовлі, збору і заготівлі грибів, лікарських рослин і ягід. Це справжній клуб соратників по захопленню, де можна розширити коло спілкування і зібрати якнайповнішу інформацію для мисливців і рибалок.

Дом рыбака

Найбільший інформаційний портал для рибалок. Тут можна знайти опис водойм і риб України; відомості про риболовецькі снасті, наживку, підгодовування; координати магазинів, де можна придбати рибальське спорядження і тд

Рыбные места. Путеводитель

Найбільша вітчизняна оптово-роздрібна компанія з продажу товарів для полювання, риболовлі та активного відпочинку, визнаний лідер і основний постачальник на український ринок продукції відомих світових виробників.

ІБІС

Найбільша вітчизняна оптово-роздрібна компанія з продажу товарів для полювання, риболовлі та активного відпочинку, визнаний лідер і основний постачальник на український ринок продукції відомих світових виробників.

Рибальський інтернет магазин VERDICT-BAITS

Мене звуть, Омельченко Віктор і ось вже більше ніж 9125 днів я досить часто ходжу на риболовлю. В основному віддаю перевагу ловити ультралайти, який зараз набирає все більшої популярності. А в останні час, постійно читаючи рекламу рибальських фірм, склалося враження що, купуючи снасть, вся риба автоматично ставати ваша.

Але насправді навіть найкраще вудилище, котушка, поплавок, грузок - це тільки маленька частина успіху ... Ось такою маленькою складовою успіху в вигляді даного інтернет ресурсу я і хочу поділиться з Вами, сподіваюся це буде цікаво і корисно для Вас.

Ще на даному сайті я пропоную, ознайомиться з моїми розробками, зокрема такими приманками як: поплив-ПОППЕР який за короткий строк став буквально народної приманкою. І зараз знайти рибалки, який не знав би про П-П практично не можливо. Саме з цієї приманки і почалася історія компанії VERDICT-BAITS.

"Білі Камені 1", "Білі Камені 1.1" - м.Київ, м. Видубичі
e-mail: bk-777@ukr.net

  • "БЕЛЫЕ КАМНИ"
  • YouTube Социальные Иконка
  • Instagram Social Иконка
  • Facebook Social Icon

​+38 073-16-18-444 +38 067-16-18-444 +38 096-16-18-444

Озеро Трофейне - БК-1

Озеро Щуче БК - 1.1
Озеро Линеве - БК-1.3